SOSYAL SORUMLULUK


Organik Grup olarak , Sosyal faydayı bir amaç olarak belirleme yolunda çevresel ve toplumsal sorumlulukların yerine getirilmesi gereken en önemli konu olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla, Çevresel duyarlılık ve bilinçli toplumlar olarak geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerimize yatırım yapmak, kültürel açıdan gelişmiş ve sanat ile uğraşan nesiller temennisi ile sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Paylaşmak Güzeldir! 

Çoğu insan başarıyı aImak oIarak düşünür. Oysa başarı,vermekIe başIar. 
Henry Ford

C.I.I.M.

Dünya Çapında İtalyan Girişimciler Konfederasyonu, dünya çapında yaşayan İtalyan girişimcilerin deneyimlerine ve profesyonel kapasitelerine değer vermek amacıyla kurulmuş bir lobicilik ve ağ kurma platformudur.

DETAYLAR
IKSV

Istanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), kâr amacı gütmeyen ve kamu yararına çalışan bir kültür kurumudur.IKSV'nin temel amaçları: İstanbul'u dünya kültür sanat başkentleri arasında ön sıralara taşımak; kültür ve sanat yoluyla ulusal ve evrensel, geleneksel ve çağdaş değerler arasında sürekli ve kalıcı bir etkileşim sağlamak ve kültür politikalarının oluşturulmasında etkin rol oynamaktır.

DETAYLAR
KASDER

Türkiye Kas Hastalıkları Derneği, türkiyede kas hastalarının daha kaliteli yaşam sürmelerinin koşullarını yaratmak, hastalara ve topluma rehber olmak, çözüm önerileri geliştirerek uygulanmasını sağlamak amacıyla 1978 yılında Prof. Dr.Coşkun Özdemir’in öncülüğünde kurulmuştur.

DETAYLAR
TURABDER

"Türkiye-Avrupa Birliği Derneği (TURABDER) Avrupa Birliği’ne tam üyelik başvurumuzdan hemen sonra, 1987 yılında, kurulmuş bir sivil toplum örgütüdür. Amacı, tüzüğünde belirtildiği gibi “AB ile bütünleşme" hedefine varılabilmesi ve “Avrupa fikri” etrafında bir kamuoyu oluşturulabilmesi için gerekli çalışmalara öncülük etmektir. Yayın faaliyetlerinde bulunmak, panel, konferans ve seminerler düzenlemek, basın bildirileri ile kamuoyunu aydınlatmak amaçları arasındadır.

DETAYLAR
TURMEPA

DenizTemiz Derneği/ TURMEPA, ülkemiz kıyı ve denizlerinin korunmasını ulusal bir öncelik haline getirmek ve gelecek nesillere temiz denizlerin kucakladığı yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla, 8 Nisan 1994 yılında Rahmi M. Koç'un kurucu başkanlığında, Deniz Ticaret Odası ve bir avuç deniz sevdalısıyla birlikte başlatılmış bir sivil toplum hareketidir.

DETAYLAR
TÜRKİYE GENÇLİK VE FİLARMONİ ORKESTRASI

Gençleri sanata teşvik etmek amacıyla pek çok çalışmaya imza atan Sabancı Vakfı, Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası’nın da kuruluşunun gerçekleştirilmesini sağlamıştır.

DETAYLAR
1